Hakkımızda

Hakkımızda

Kurumsal,

Panel otomasyon elektronik güvenlik sistemleri konusunda satış ve satış sonrası hizmetler veren sektörün köklü firmalarındandır.

Projelerinde öncelikle Teknim, Huawei, Vitec, Jablotron, Matrix, Haikon, Rosslare, Hırschmann, Moxa, Seagate, Soca gibi bilinen ve her biri sektöründe kabul görmüş markalar kullanır.

Teknim Alarm;

Panel otomasyonunda bünyesinde bulunduğu gurubun diğer firması Bilgi elektronik tarafından tamamen yerli olarak tasarımı ve üretimi yapılan Yangın algılama ve hırsız alarm sistemleridir.

Hırsız alarm sistemleri, farklı boyutlarda (4,8,16 zone) paneller, Lcd keypad ve Led keypad seçenekleri, bir çok algılama dedektörleri (Pır dedektörler, darbe dedektörleri, duman dedektörleri, gaz dedektörleri, su basma dedektörleri, cam kırılma dedektörleri, infrared bariyerler, manyetik kontaklar, alarm butonları), GSM, GPSR arayıcılar, harici ve dahili sirenler olmak üzere her ölçekte alarm sistemi ihtiyacına cevap verebilecek durumdadır.

Teknim Yangın;

Analog adresli ve konvansiyonel olmak üzere iki farklı ürün gurubu altında farklı büyüklükte yangın algılama panelleri, tekrarlama panelleri, çeşitli dedektörler(Optik duman dedektörü, ısı dedektörü, kombine dedektör, reflektörlü beam dedektör v.b), tekrar kurulabilir yangın alarm butonları, sirenler, flaşörler, çeşitli giriş-çıkış modülleri, izolatör modülleri gibi ürün çeşitliliği ve EN-54 onay belgesi ile her projede kullanılabilir durumdadır.

Huawei;

Orta ve büyük ölçek projelerde tercih edilen Ip kamera sistemleridir. Ürün portföyü içinde 4 kanal nvr dan, 256 kanal nvr a, onlarca harici ve dahili tip kamera modeline sahip, gelişmiş analiz özelliklerine sahip, bir çok bilinen marka ile entegrasyon sağlayabilen IP CCTV sistemleridir.

Vitec;

Küçük ve orta büyüklükteki projelerde kullandığımız analog, ahd ve ıp kamera sistemleridir. Oldukça düşük arıza oranları, fiyat ve performansından dolayı yıllarca uygulama firmalarının ve son kullanıcıların tercihi olmayı başarmıştır.

Jablotron;

Özellikle kablosuz alarm sistemleri ve Bus sistem çalışan yapısı ile aynı zamanda bir otomasyon sistemidir. Kameralı pır dedektör, modüler keypad gibi farklılık yaratan ürünler Jablotronu özel projelerin vazgeçilmezi yapıyor.

Matrix;

Gelişmiş, web tabanlı çalışan kartlı geçiş ve PDKS sistemidir. Modüler yazılım yapısı ile Matrix in her senaryo için mutlaka bir çözümü vardır.

Haıkon;

Türkiye pazarında hemen hemen herkesin bildiği, rekabetçi fiyatlarla her ölçekte proje için çözüm önerileri olan analog, AHD, Ip kamera sistemleridir.

Rosslare;

Sektörde bilinen, istikrarlı çalışma performası ile tercih nedeni olan Access, kartlı geçiş sistemleridir.

Hırschmann, Moxa;

Projelerimizde network alt yapıları için tercih ettiğimiz markalardır.

Seagate;

Kamera sistemlerinde kayıt güvenliğinin önemi tartışılmaz. Bu yüzden, Kayıt cihazları, NVR lar, DVR lar, AHD DVR lar için seagate 7/24 güvenlik diskleri tercih ediyoruz.

Soca;

Access, kartlı geçiş ve PDKS sistemleri yan ürünleri olarak, manyetik kilit elektrikli kilit, çıkış butonu, şifreli kapı modülleri v.b ürünlerde Soca kullanıyoruz.


Paylaş: